More Website Templates at TemplateMonster.com!

Kliknij w miniaturkę aby zobaczyć zdjęcia

Widok od strony wejściowej

Centrum konferencyjno-szkoleniowe

Projekt budowlano-wykonawczy budynku centrum konferencyjno-szkoleniowego. Na wąskiej działce zaprojektowany został w pełni funkcjonalny budynek o trzech kondygnacjach nadziemnych. Parter budynku będzie przeznaczony na część konferencyjną i konsumpcyjną, gdzie znajduje się sala o powierzchni ponad 300 m2, w pełni wyposażona kuchnia, recepcja oraz toalety. Na piętrze i poddaszu przewidziano 1-3 osobowe pokoje sypialne z łazienkami oraz apartamenty z salonem i wydzieloną sypialnią. W piwnicy przewidziano kompleks SPA i fitness. W otoczeniu budynku wykonany zostanie basen rekreacyjny z rozsuwanym przekryciem.

Elewacja południowa

Dom mieszkalny jednorodzinny

Projekt wykonawczy domu mieszkalnego, jednorodzinnego. Na zdjęciach widoki elewacji budynku.

Elewacja frontowa w trakcie realizacji prac.

Zabytkowy dom mieszkalny

Projekt budowlany rozbudowy i przebudowy zabytkowego domu mieszkalnego w trakcie realizacji prac budowlanych. Do wykonania pozostało wykończenie cokołów, schodów zewnętrznych oraz elementy ozdobne - obramienia okien i drzwi, narożników ścian. Zaprojektowane facjaty oraz podniesienie ściany kolankowej umożliwiło zmianę funkcji nieużytkowego poddasza na kondygnację mieszkalną.

Elewacja południowa.

Budynek zakwaterowania turystycznego.

Zrealizowany projekt budynku zakwaterowania turystycznego, powstałego z przebudowy budynku inwentarskiego. Budynek w technologii drewnianej. W obiekcie zaprojektowano 10 lokali, każde z osobnym wejściem od strony północnej.

Dom mieszkalny jednorodzinny z pokojami do wynajęcia

Budynek o trzech kondygnacjach nadziemnych z dwoma stanowiskami na samochody osobowe w kondygnacji podziemnej. Mimo nieznacznej powierzchni zabudowy wygospodarowano dwa w pełni funkcjonalne lokale - mieszkalny z przeznaczeniem dla wieloosobowej rodziny oraz usługowy zawierający pokoje do wynajęcia z łazienkami.